SEKTÖRLER

istanbul bant logo
 • OTOMOTİV
  OTOMOTİV
  Sıkı bir rekabetin yaşandığı otomotiv sektöründe ülkemiz; hem araç üreticisi ve ihracatçısı, hem de kullanıcı ve ithalatçısı durumundadır. Otomotiv sektörü kendisiyle birlikte birçok sektörü de doğrudan etkilemekte ve katkı sağlamaktadır. ‘İstanbulBant’ olarak, otomotiv ve otomotiv yedek parça sektörüne teknik ve nitelikli ürünler sunarak sektöre dolaylı da olsa katkı sağlamaktadır.
 • OFSET - MATBAA SEKTÖRÜ
  OFSET - MATBAA SEKTÖRÜ
  Ülkemizdeki ofset, baskı ve matbaa sektörü, dünyadaki teknolojik gelişmeleri en yakından takip eden ve bilişime en hızlı entegre olan sektörlerin başında yer alır. ‘İstanbulBant’; sektörün lideri konumundaki büyük ölçekteki firmalardan, konsept hizmetler sunan matbaalara kadar bir çok işletmeye hizmet ve bilgi birikimini sunmaktadır. ‘İstanbulBant’, ofset ve baskı sektöründe zamanın ne denli önemli olduğunu bildiğinden, işletmelerin üretim sürecini hızlandırmaya yönelik butik çözümler de sunabilmektedir. ‘İstanbulBant’, sektörün bilinen ihtiyaçlarının yanı sıra, işletmelerin butik uygulamaları için kullanım kolaylığı sunduğu ürünler de hazırlayabilmektedir.
 • REKLAM SEKTÖRÜ
  REKLAM SEKTÖRÜ
  İşletmeler, kitlelere ulaşıp ve ürün – hizmetlerine yönlendirmek amacıyla çok çeşitli reklam araçlarından istifade etmektedir. Reklam endüstrisinde yaşanan hızlı gelişim ve tüketici algısının değişmesi gibi nedenlerden ötürü, sektörü daima canlı ve yenilikçi kılmıştır. ‘İstanbulBant’ reklam firmalarına iç ve dış mekanlardaki tüm uygulamaları için yaşlanma direncine sahip nitelikli ve endüstriyel bant hizmeti verebilmekte, işletmelere teknik birikimlerini paylaşabilmektedir.
 • AMBALAJ SEKTÖRÜ
  AMBALAJ SEKTÖRÜ
  Hızlı tüketimde yaşanan baş döndürücü gelişmelere aynı orantıda büyüyen bir diğer sektör ambalaj sektörüdür. Ambalaj sektörü; gıdadan sağlığa, enerjiden bilişime kadar onlarca sektörü direkt etkileyen lokomotif ve öncü bir sektördür. ‘İstanbulBant’, Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yapıştırma problemlerine farklı çözüm önerileri sunar. Üretim reçetelerinin hazırlanması ve üretim planları yapılmasında, teknik bilgi ve deneyimlerini aktarır.
 • MOBİLYA SEKTÖRÜ
  MOBİLYA SEKTÖRÜ
  Ülkemizin önemli ihracat kalemlerinden biri olan ağaç ürünleri ve mobilya sektörü; bilim ve teknolojide yaşanan hızlı gelişmeler neticesinde küçük ölçekli geleneksel atölyelerden, teknik ve sanatın birlikte harmanlandığı büyük ölçekli işletmelerin faaliyet gösterdiği bir sektöre dönüşmüştür. Mobilya sektöründe, üretim kalitesiyle birlikte üretim hızının arttırılması ve üretim maliyetlerinin düşürülmesi yönünde ar-ge çalışmaları yapılmaktadır. ‘İstanbulBant’ olarak, biz de kurumsal mobilya işletmelerine bu yönde destek ve birikimlerimizi paylaşmakta, bant dünyasında ki yeniliklerden haberdar etmekteyiz. Mobilya sektörünün üretim ağından, ürün ambalajlanmasına kadar ki süreçte kullanılan tüm endüstriyel bant gruplarını ‘İstanbulBant’tan tedarik edebilmektedirler.
 • BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ
  BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ
  Hem beyaz eşya da Avrupa’nın önde gelen bir ülkesi konumuna gelmiş olmamız; hem de tüketici alışkanlıklarında yaşanan değişimler, enerji tüketimin azaltılması gibi nedenlerden ötürü sektör de ar-ge çalışmalarına büyük önem verilmektedir. ‘İstanbulBant’ olarak beyaz eşya sektörüne gerek teknik, gerek ürün kalitesi anlamında hizmet ve birikimlerimizi paylaşmaktayız
 • TEKSTİL, HAZIR GİYİM VE DERİ ÜRÜNLERİ
  TEKSTİL, HAZIR GİYİM VE DERİ ÜRÜNLERİ
  Sektörün diğer ülkelerle rekabet edebilmesi için üretim süreçlerinin kısaltılması ve kalitenin arttırılması gerçeğinden hareketle; işletmelerin nitelikli bant kullanım ihtiyaçları ciddi oranda artmıştır. ‘İstanbulBant’ sektörün bu gereksinimleri karşılamakla birlikte; kumaş, bez, deri, kağıt gibi materyallere nitelikli bant laminesi de yapabilmektedir. Talep doğrultusunda laminesi yapılmış bu materyallere istenilen irili - ufaklı şekillerde kesilerek, işletmelere emek ve zaman tasarrufu da sağlayabilmektedir.

İstanbul Bant Copyright © 2022

Web tasarım Hashtag
ARA